O stronie

 

Celem bloga jest ukazanie czytelnikom jak się rozwijać, jak podążać za marzeniami, by przeżyć życie godnie i nie mieć nic sobie do zarzucenia. Hasła opisujące rozwój osobisty, a także cytaty motywacyjne można znaleźć pod kategorią „z morałem”. Bo to czy uwierzymy w siebie zależy tylko od nas! A jak już to zrobimy to łatwiej wtedy będzie osiągnąć i zdobyć obrany cel.

Następną kategorią na blogu są wiersze. Opisują one wszystko co nas otacza, a przede wszystkim odczucia autora, który chce się podzielić swoją twórczością z czytelnikami. Każdy ma jakieś przemyślenia związane ze swoim życiem i otoczeniem. Jednak nie każdy odnajduję ulgę w wylewaniu tego na papier.

Kolejną kategorią jest Lifestyle. Są to ogólne przemyślenia autora na temat życia, po prostu to co go otacza, irytuje, a także fascynuje. Każdy ma różne myśli związane ze swoim życiem. Jedni się tym dzielą, drudzy po prostu tłamszą w sobie.

Ostatnią kategorią są opowiadania, które zazwyczaj mają morał dotyczący życia człowieka i to jak czasem można zmienić własne zdanie pod wpływem ambitnych ludzi, również tego że ludzie nie biorą życia w swoje ręce, a później doznają olśnienia, zazwyczaj wtedy kiedy jest za późno, jednak zawsze jest jakaś szansa, którą trzeba odpowiednio wykorzystać.


Autor

N74A9503

Tworzę pod pseudonimem Fergin.
Jestem osobą, która swoje przemyślenia, wiersze, a także opowiadania w końcu postanowiła wyjąć z szuflady, by moja twórczość ujrzała światło dzienne.

Lubię pomagać ludziom dlatego też obserwując otoczenie opisuje jak według mnie człowiek powinien podchodzić do życia. Ukazuję także swoje przemyślenia na różne tematy, jak i również zamieszczam wiersze, którymi chciałabym się podzielić ze światem. Wiadomo nikt nie wie do końca jak podchodzić do życia ale, gdy się obserwuje otoczenie analizując je, to naprawdę można się dużo nauczyć.

Kontynuuje studia na drugim stopniu. Tak naprawdę czasami czuję, że pominęłam się z powołaniem dotyczącym wykształcenia dlatego jest to moje miejsce, gdzie mogę realizować swoją pasję, a także dzielić się nią z innymi. Ukazując to co uwielbiam robić mogę w końcu stać się szczęśliwa realizując się na blogu.

Moje portfolio

Uwielbiam pisać ale bardzo dobrze czuję się też przed obiektywem, bo dobrą sprawą jest uwiecznianie pewnych momentów, obrazów i towarzyszących uczuć, a także mody. Istotne jest polubienie siebie na fotografiach i nie ważne jaki byś nie był, po prostu akceptuj siebie zawsze i wszędzie.

Poniżej znajdują się zdjęcia z moich sesji zdjęciowych.